Poliçemi neden HT PARTNERS Sigorta'dan almalıyım?

HT Doğru Ürün
Yenilenen yapay zekâmızla, onlarca sigorta teklifi arasından ucuzunu, sana uygununu ve kapsamlısını buluyoruz. Net teminatlar ve net fiyatlarla kararın hep net olsun.
HT İyi Teklif / Avantajlı Fiyat
Önceliğimiz her zaman sensin. Çalıştığımız tüm şirketlerde bütçeni düşünerek “en iyi fiyat garantisi” sunuyoruz.
HT Doğru Sigortalar
14 yıllık tecrübemiz ve uzman sigorta danışmanlarımızla her ihtiyacında yanındayız. Üstelik hasar anında saniyeler içinde bize ulaşabilirsin.

30’den fazla sigorta şirketinden teklif al

HT PARTNERS Hakkında En Merak Edilen Sorular

Neden HT PARTNERS tercih etmeliyim, farkınız nedir?

HT PARTNERS, Türkiye'nin öncü ve lider dijital sigorta brokerlerindendir. Broker olarak bizim farkımız, müşterilerimizi önceleyerek ve onların çıkarlarını gözeterek hareket etmemizdir. Bu vizyonla, müşterilerimizin her zaman yanındayız ve 20'den fazla sigorta şirketinin tekliflerini tek bir ekranda görüntüleyerek, hem teminatları hem de fiyatları objektif bir şekilde karşılaştırmalarına imkan tanıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz, ihtiyaçlarına en uygun sigortayı kolaylıkla tespit edebiliyor ve online olarak satın alabiliyorlar. Ayrıca, satış sonrasında oluşabilecek herhangi bir ihtiyaç durumunda, 14 yıllık deneyime sahip ekibimiz destek sağlamaya hazırdır.

Poliçe satışında müşterilerden ek ücret alıyor musunuz?

Hayır, bizden hiçbir ekstra ücret talep etmiyoruz. Müşterilerimizden sadece sigorta şirketinin belirlemiş olduğu poliçe ücretini alıyoruz. Bu ücret üzerinden HT PARTNERS olarak sağladığımız indirimler veya işbirliği kampanyalarımız sayesinde müşterilerimize en avantajlı teklifleri sunuyoruz.

Poliçe fiyatlarında indirim yapıyor musunuz?

Evet, sigorta şirketinin belirlediği poliçe fiyatına, müşteriye özel HT PARTNERS indirimleri eklenebilir. Satın alma işlemi sırasında, kartınızdan sigorta şirketinin belirlemiş olduğu tutar çekilir, fakat indirim miktarı HT PARTNERS tarafından ödemenin yapıldığı kredi kartına bir hafta içinde iade edilir.

En iyi sigorta teklifini nasıl seçeceğim?

Anlaşmalı olduğumuz 20'den fazla sigorta şirketinin, müşterilerimiz için özel olarak hazırladığı teklifleri, fiyat ve teminatlar açısından değerlendirip önerilerde bulunuyoruz. Bu sayede, müşterilerimiz, teklifler arasında; en uygun fiyatlı ürünü, fiyat/performans oranı en iyi olan ürünü ve en geniş kapsamlı teminatı içeren ürünü kolaylıkla belirleyebilir. Böylece, müşterilerimiz, uzun incelemeler yapmaya gerek kalmadan, ihtiyaçlarına en uygun poliçeyi hızlı bir şekilde bulabilir ve güvencelerini hemen başlatabilirler.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram