HT PARTNERS SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ A.Ş HAKKINDA

BİZ KİMİZ
HT PARTNERS BROKERLİK, sigorta sektörüne yeni bir anlayış 
kazandırmak amacıyla 2019 yılında Cengiz Topçu tarafından kurulmuştur.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ
HT PARTNERS BROKERLİK Şirketi, sigorta sektörüne yeni bir anlayış kazandırmak amacıyla 2019 yılında Cengiz Topçu tarafından kurulmuştur. Sektörde Lider kuruluşlar arasında yer alarak sigortalının yanında değer veren ve risklerinin en iyi şekilde korunması için çalışan bir şirkettir.

HT PARTNERS BROKERLİK, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında finansal açıdan güçlü ve güvenilirliği kanıtlanmış sigorta market ve şirketleri ile doğrudan iş birliği yapmaktadır. En iyi teknolojilerle beslenen alt yapısını ve etkin operasyonel gücünü çözüm odaklı vizyonu ile birleştiren HT Partners, ülkemizin ve işletmelerimizin sahip olduğu değerlerin ciddi bir emekle kazanıldığının ve bu değerlerin çok iyi korunması gerektiğinin daima bilincindedir.

Müşteri odaklı olarak, bireysel ve kurumsal işlerde sigortalının risklerinin transferini sağlarken onların risk yönetimini de en iyi şekilde sağlamaya çalışır. Önemli olanın risk yönetimi olduğunun bilincindeyiz ve sigortanın, gerçekleşen bir risk neticesinde finansal çıkarları koruyan bir araç olduğunu bilerek, tahsilattan tazminat ödemesine kadar geçen süreçte sigortalının yanındayız.

Bize Ulaşın!

Siz de uygun sigorta teklifleri almak veya merak ettiğiniz soruları sormak için bizimle iletişime geçin!
+90 212 278 32 44
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram